Football Manager 2018Haberler

En Ucuz Football Manager 2018 Nereden Alınır?

Football Manager 2018’in hayatımıza girme süresine artık günler kaldı. Henüz oyunu satın almadıysanız bu makalemizde sizlere en ucuz Football Manager 2018 satışları hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki serinin 2017 oyununda SEGA gerek fiyat politikası gerekse de yeniliklerin azlığından dolayı fazlasıyla eleştiri almış ve oyunun Steam üzerindeki satış sayfasında fazlasıyla mahcup olmuştu. Bu yüzden Football Manager 2018 bir çok yenilik ve düzeltme ile geliyor..

Sizde oyunu satın almak istiyor ve en ucuz FM 2018 satışının henüz nerede yapılmadığını bilmiyorsanız aşağıda satış yapan bir çok site ve platformu, fiyatlarıyla belirttik.

Football Manager 2018 Satış Fiyatları

Steam: Resmi dağıtıcı platform olan Steam üzerinde Football Manager 2018, 119 TL ön sipariş fiyatı ile kullanıcılara göz kırpıyor.

Voidu: Türkiye’de Football Manager 2018 için en ucuz kaynaklardan bir tanesi olan Voidu’da ise FM 2018 satış fiyatı 100 TL. Fakat ara ara indirimleri yakalarsanız 85 TL gibi bir rakama oyuna sahip olabilirsiniz.

FootballManager.com : Oyunun kendi sitesinde ise satış fiyatı bir hayli yüksek. Sega, kendi sitesinden yapılan satın alımlar için 58 Euro istemektedir.

G2A: Yabancı bir ürün satış sitesi olan G2A’da ise Football Manager 2018 fiyatı 167 TL.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda şuan en uygun fiyatı Voidu firmasının verdiğini gördük. Eğer siz daha uygun bir satış noktası keşfettiyseniz lütfen yorum olarak bildirmekten çekinmeyin. Böylelikle diğer menajerlere küçük bir yardımda bulunmuş olacaksınız.

BOL GOLLÜ KARİYERLER DİLERİZ.

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı