Football Manager 2017Haberler

FM 17 Transfer Yaması Yayınlandı

Ara transferlerin tamamlanmasının ardından Football Manager 2017 kariyerlerine güncel kadrolarla devam etmek isteyen futbol severler transfer yaması arayışına girdiler. En güncel takım kadrolarının bulunduğu FM 17 transfer yaması nihayet yayınlandı.

FM 17 Transfer Yaması

Futbol severlerin bildiği üzere 4 Ocak tarihinde Türkiye futbol ligleri ara transfer dönemine girdiler. Bu ara transfer dönemi 31 Ocak saat 23:59’a kadar devam etti. Süper Lig takımlarının son anlarda yaptığı transferler herkes tarafından çok konuşuldu. Ara transfer dönemi Doria, Robinho ve Cenk Tosun gibi yetenekli oyuncuların transferlerinin yapılması ile son buldu. FM 17 geliştiricisi Sports Interactive bu transferlerin oyuna aktarılmasıyla ilgili çalışmasını sürdürürken Sortioutsi ekibinin geliştirdiği Football Manager 2017 transfer yaması oyuncuları sevindirdi.

FM 17 Ara Transfer Yaması

FM 18 oyunu ara transfer güncellemesi oyunun önceki FM 17 ve FM 16’daki gibi resmi olarak yayımlanmayacak. Güncel transferlerden oluşan Football Manager 2017 transfer yaması kurulumuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

FM 17 Transfer Yaması Kurulum

  • 1 Şubat 2018 tarihine kadar gerçekleştirilen oyuncu transferlerinin içerisinde bulunduğu sıkıştırılmış dosyayı masaüstüne çıkartın.
  • Masaüstüne çıkartmış olduğunuz dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\editor data klasörüne taşıyın.
  • Giriş ekranından önce açılan pencerede sortioutsi ile başlayan dosyaları tikleyin ve onayla butonuna basın.
  • Oyuna giriş yaptığınızda bu yamanın geçerli olması için yeni kariyer oluşturmanız gerekmektedir. Önceki kariyeriniz üzerine bu yamayı uygulamazsınız.

FM 17 Transfer Yaması İndir

Yeni kadrolardan oluşan Football Manager 2017 transfer yamasını alt taraftan indirebilirsiniz.

FM 17 Transfer Yaması İndir
Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İlginizi çekebilir ;
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı