Football Manager 2018Taktikler

FM 18 – Köpekbalığı Taktiği 4-2-1-3

Çıktığı maçlarda biraz daha ofansif dizilim isteyen oyuncular FM 18 köpekbalığı taktiği 4-2-1-3 ile takımlarına maç kazandırabilirler. Defans oyuncularının dayanıklılıklarını kontrol ederek rakip takımın hücum pozisyonunu kolayca etkisiz bir hale getirebilirsiniz.

FM 18 – Köpekbalığı Taktiği 4-2-1-3

FM 18 köpekbalığı taktiğini yavaş defans oyuncularından oluşan bir takımda da kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken şey takımın baskı seviyesini Normal düzeyine düşürmek olacaktır. Defans oyuncuları yavaş olmayan takımlar için saldırı ayarlarından tempoyu en yüksek seviyeye çekin. Ayrıca savunma alanını da orta sahaya kadar arttırın.

Yine atak ayarlarından kanata pas atmak yerine orta saha üzerinden paslaşmaya ayarlayın. Pas direktifleriniz ise karışık olarak kalabilir. Takım genişliğinizi 2-3 çizgi kadar genişletin böylece tam saha kontrolünü yapabilirsiniz. Üçüncü bölge kısmında ise bekleri ileri çıkart ve paslaşarak rakip ceza alanına paslaşarak giri açın.

Mevkiden bağımsız hareket et ayarlarında ise hiç bir özelliği aktif etmeyin. Dripling ayarlarında rakip savunmasının üstüne git seçeneğini açın. Ayrıca takım şeklinizi çok akıcı olarak değiştirerek takımınıza etkili pozisyonlar yaratabilirsiniz.

FM 18 – Köpekbalığı Taktiği 4-2-1-3 İndir

Mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bu taktiği indirmek için alt tarafta bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

3 Yorum

  1. çok taktik denedim ama bu bi harika hızlı defans oyuncularınız yoksa çok yiyorsunuz ama çok atıyosunuz oyun şekli vs. gerçekten çok güzel bir taktik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı