Football Manager 2019Yüz Paketleri
Trendler:

FM 2019 Mega Yüz Paketi (Scope) – (Tüm Ülkeler)

FM 2019 Oyuncu Yüzleri Yaması

Football Manager 2019 için hazırlanmış en kapsamlı facepack (yüz paketi) yamasını kullanmaya hazır mısınız? 150.000’den fazla oyuncuyu içeren ve FM 2019 oyununuza büyük bir renk, görsellik katacak bu paket ile oyundan almış olduğunuz keyif kat be kat artacak.

FM 2019 Yüz Paketi (Tüm Oyuncular)

Bu yama oyunun ilk sürümünde lisans anlaşmaları yüzünden eklenmeyen oyuncu yüzlerini oyuna dahil eder. Kurulumu oldukça kolay olup sadece 1 kopyala yapıştır işleminden oluşmaktadır. Football Manager 2019 oyununuza keyif katmak için kurulum talimatlarını takip ediniz;

FM 2019 Yüz Paketi Kurulumu (Facepack)

  1. Yazının aşağısında bulunan indirme seçeneklerinin bir tanesini kullanarak yamayı indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosya (7zip, rar) içerisinde bulunan “Scope Faces Megapack 2019” isimli klasörü belirtilen dosya yoluna atınız.
  3. Belirtilen dosya yolu;
    \Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\faces\
  4. Eğer Football Manager 2019 klasörü içinde graphics isimli klasör yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz. Aynı durum graphics klasörünün içindeki faces isimli klasör içinde geçerlidir.

FM 2019 Mega Yüz Paketi İndir

Bu yamayı indirmek için alternatif seçenekler mevcut. En kolay ve hızlı indirme seçeneği ise torrent kullanarak indirmektir. Yamayı torrent olarak indirebilmek için uTorrent, BitTorrent tarzı ek programlara ihtiyaç vardır. Eğer bununla uğraşmak istemiyorsanız alternatifleri deneyebilirsiniz.

İndirmeyi tamamladıktan sonra eğer yamanın güncellemelerini de eklemek isterseniz sırasıyla aşağıdaki dosyaları uyguladığınız yama klasörünün içine atınız.

Güncelleme 1Güncelleme 2Güncelleme 3

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı