Football Manager 2017Yüz Paketleri

FM17- Scope Yüz Paketi

Football Manager 2017 sürümü için yapılan Scope yüz paketi içerisinde 94.000’den fazla oyuncu, takım çalışanı ve hakemlerin portreleri bulunuyor. 180×180 boyutlarında şık ve sade dairesel tasarıma sahip olan FM17 Scope yüz paketi şuana kadar 289.000 defa indirilmiştir.

FM17 oyunu için geliştirilen bu yüz paketi, FM09 ve sonrasındaki versiyonlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

FM17 Scope Yüz Paketi Nasıl Kurulur?

  • İndirdiğiniz yüz paketini windows kullanıyorsanız winrar, 7-zip programlarıyla, mac işletim sistemine sahip bilgisayarınız varsa The Unarchiver programıyla çıkartın.
  • Rar içerisinden çıkardığınız klasörleri \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\graphics içine taşıyın. Bilgisayarınızda graphics klasörü gözükmüyor ise bu klasörü kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Football Manager 2017 oyununu çalıştırın ve Tercihler- Arayüz menüsünden önbelleği temizleyin. Aynı menüden “Tercihlerdeki değişiklikleri onaylarken kaplamaları yeniden yükle” seçeneğini aktifleştirin ve kaplamaları yeniden yükle tuşuna basarak kurulumu tamamlayın.

FM17 Scope Yüz Paketi İndir

Football Manager 2017 için tasarlanan 4.5 GB dosya boyutuna sahip Scope yüz paketini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

FM17 Scope Yüz Paketi İndir

 

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İlginizi çekebilir ;
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı