Football Manager 2018Temalar

FM18- Milla Koyu ve Aydınlık Tema

Football Manager 2018 için Jovovich tarafından yapılmış olan bir temadır. Temanın en güzel yanlarından birisi menü kenarlarının oval hatlara sahip olması. Bunun yanında soldaki barda sadece ikonlar yerine o ikonların açıklamalarıda mevcut. Bu sayede oyunu daha kullanışlı bir hale getirmek isteyen ve oyuna yeni başlayanlar için gayet uyumlu bir tema.

FM18 Milla Koyu ve Aydınlık teması, Full HD ekranlarda 1920×1080 çözünürlükte en iyi sonucu alabilmeniz için optimize edilmiştir. 1920×1080’den daha düşük çözünürlükte bir ekrana sahipseniz zoom ayarını %100’ün altına çekmeniz önerilir.

FM18 Milla Koyu ve Aydınlık Teması Nasıl Kurulur?

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak FM18 Milla Koyu ve Aydınlık temasını indirin.

İndirdiğiniz dosyayı çıkartmak için rar, 7-zip veya mac kullanıyorsanız The Unarchiver programlarının yardımıyla çıkartınız.

Rar içerisinden çıkarttığınız dosyaları \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2018\skins içerisine sürükleyin. Eğer skins klasörü sizde mevcut değilse kendinizde bu klasörü oluşturabilirsiniz.

FM18 oyununu çalıştırın ve Tercihlerden arayüz penceresine girin. Burada oyuna eklediğiniz FM 2018 Milla Koyu ve Aydınlık temasını görmeniz gerekiyor. İşaretleyin ve onaylayın.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Football Manager 2018 Milla Koyu ve Aydınlık Temasını İndirebilirsiniz.

FM18 Milla Koyu ve Aydınlık Teması İndir
Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı