Football Manager 2018Taktikler

FM18 – Ofansif Mızrak Saldırısı Taktiği [2-4-3-1]

Football Manager 2018 beta sürümünün gelmesiyle beraber taktik yapımcıları da yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar. Piyasadaki bir çok taktiğin doğru düzgün iş yapmadığı FM18’de paylaştığımız bu taktik ile beraber başarılı sonuçlar almaya hazır olun. Fazlasıyla ofansif ve benim kişisel görüşüm ile bu serinin en iyi formasyonlarından bir tanesi olan 2-4-3-1 ile takımınız gol anlamında size fazlasıyla katkı verecektir.

Yapımcı taktiğini tanıtırken en önemli mevkilerin 2 kanat ve 1 ofansif orta saha oyuncusu olduğunu üstünü çizerek belirtiyor. 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncunuz için pas ev şut özelliğinin iyi olmasını önerirken kanatlardaki oyuncularınızın da teknik özelliklerinin yüksek olması gerekiyor.

Genel olarak iç forvet tarzı kanat oyuncularını kullanacağız bu taktik üzerinde eğer varsa yardımcı forvet oyuncunuzu da ileri uçta oynatabilirsiniz. Bu sayede forvet arkasındaki 3 oyuncu maç içerisinde ekstra olarak beslenecekler ve daha çok pozisyona girecekler.

 

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

3 Yorum

  1. İndirip uzantısını değiştirememe rağmen taktiklerde göremiyorum direk dizilişide yapmak istemiyorum ince detaylarıda görmek isterim tekrar yükleyebilir misiniz bu taktiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı