Football Manager 2018Logo Paketleri

FM18- Steel 18 Logo Paketi

Fm18 logo paketleri içerisinde kullanıcılar tarafından en çok sevilen logo paketlerden birisidir. Football Manager 2018 için yapılmış olan Steel 18 logo paketi içerisinde bulunan logolar demir ocağından çıkmış gibi görünüyor.

12.000’den fazla kulübün logolarının bulunduğu bu pakete gelen güncellemelerle yeni kulüplerin logoları ekleniyor. Mat çelik görünümündeki logolar açık renkli temalarla kullanıldığında daha şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Fm18 Steel 18 Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

  • Aşağıdaki bağlantı üzerinden indireceğiniz logo paketini win-rar, 7-zip veya mac kullanıcısıysanız The Unarchiver yardımıyla çıkartın.
  • Sıkıştırılmış dosya içerisinden çıkarttığınız klasörleri                                                                                            ” \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2018\graphics\logos\ ” içerisine taşıyın. Graphics ve logos klasörleri sizde görünmüyorsa eğer kendinizde oluşturabilirsiniz.
  • Oyun içerisinden tercihler-arayüz sekmesine girin ve geçici ön belleği sıfırlayın. Böylece logo paketini oyununuza sorunsuz bir şekilde atabilirsiniz.

Alt taraftaki bağlantıya tıklayarak Fm18 Steel 18 logo paketini indirebilirsiniz.

FM18 Steel 18 Logo Paketi İndir
Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı