Galeriler

Football Manager 2017 Kariyerinize Görsellik Katacak En İyi Temalar

Football Manager 2017 kariyeriniz için görsel zevkinizi arttıracağını düşündüğümüz temaları sizler için sıraladık. Sizler için seçtiğimiz Football Manager 2017 en iyi temaları :

FM17 – BLK Andromeda Teması

Football Manager 2017 hayranları için yapılmış olan temada genel olarak koyu renklere önem verilmiş. Koyu renklere sahip olan bu tema ile gözleriniz yorulmadan fm 17 keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Buradan BLK Andromeda Temasına Göz Atabilirsiniz.

FM17 – FLUT (Beyaz) Teması

FLUT Beyaz teması Football Manager 2017 oynayanların en çok tercih ettiği tema olma özelliğine sahip.Arka planda kullanılan görseller ve yazı tiplerinin tekrardan düzenlenmiş olması bu temayı gözde tema haline getiren bir diğer etken.

Buradan FLUT (Beyaz) Temasına Göz Atabilirsiniz.

FM17 – FLUT (Siyah) Teması

FLUT Siyah teması ise bir diğer popüler temalardan birisi. FLUT Siyah temasında adından da anlaşılacağı üzere koyu renkler ön plana çıkarılmış. Böylece gözleriniz daha az yorulacak bununla birlikte oyun keyfiniz daha da artacak.

Buradan FLUT (Siyah) Temasına Göz Atabilirsiniz.

FM17 – OPZ Elite Teması

Düşük sistem özelliklerine sahip Football Manager 2017 tutkunlarının kesinlikle kurması gereken bir tema. 70 MB büyüklüğünde olan OPZ Elite teması oyun severler için optimize edilmiş en güzel temalardan bir tanesi.

Buradan OPZ Elite Temasına Göz Atabilirsiniz.

FM17 – Ultimate10 Teması

Football Manager 2017 temaları arasındaki en düşük dosya boyutuna sahip olan temalardan birisi olan Ultimate10 gayet şık bir görünüşe sahip.

Buradan Ultimate10 Temasına Göz Atabilirsiniz.

FM17 – Vitrex17 v2.0 Teması

Düşük boyuta sahip olan Vitrex17 v2.0 içeriği ile oyuna görsellik eklemek isteyenlerin tercih edeceği bir tema.Temanın optimizasyonu ise 1920×1080 çözünürlük için gayet uygun.

Buradan Vitrex17 v2.0 Temasına Göz Atabilirsiniz.

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı