RehberlerRehberler

Football Manager – Taktik Nasıl Eklenir?

Football Manager oynayan kişilerin bir çoğu tecrübeli olsa da oyuna yeni yeni başlayan kişileri unutmamak gerekiyor. Bildiğiniz gibi oyunda kendi taktiğimizi oluşturabildiğimiz gibi, hazır taktikleri de rahatlıkla indirip takımımıza monte edebiliriz. Oyuna yeni taktik eklemenin 2 farklı yolu olduğunu unutmayalım. Biz sizlere 2 yolu da sade bir şekilde anlatmayı deneyeceğiz.

1.Steam Atölyesi

Oyununuzun Steam atölyesine bağlandıktan sonra taktikler kategorisinden beğendiğiniz taktiğe abone olunuz. Abone olduktan sonra Steam küçük bir indirme yapacaktır ve taktiği otomatik olarak oyununuza ekleyecektir.Daha sonra taktikler menüsünden yeni taktik ekle bölümünden yükle seçeneğine basarak indirdiğiniz taktiği takımınızın taktikleri arasına katabilirsiniz.

2. Ekstra İndirmeler

Oyunu oynayan bir çok kişi taktikleri bizim gibi fan sitelerinden elde etmektedir. Manuel olarak indirdiğiniz taktiği (.tac dosyasını) aşağıda belirttiğimiz dosya yolu içerisine atınız ;

C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adınız\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 201x/tactics

Not: Kırmızı ile işaretli alanları kendi bilgisayarınızdaki duruma göre değiştiriniz.
Not2: Eğer tactics diye klasör yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz.

 

Etiketler
Devamını Göster

Precieux

Eski gönüllü scout, tam bir Football Manager aşığı.

1 Yorum

  1. Hangi taktiği uygularsam uygulayayım bir türlü başarılı olamadım. Neyse ki atölyede hazır taktikler var. En çok beğenilen taktikleri indirerek aradığım başarıyı yakaladım. Benim gibi kendi taktiğiyle maç kazanamayan arkadaşlar için çok yararlı bir yazı olmuş teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı